{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC SLR 29 1

6 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Pokonuj podjazdy, przyśpieszaj na gładkich singlach i utrzymuj prędkość, gdy teren robi się bardziej wymagający. Ten lekki aluminiowy 29er łączy wydajność i kontrolę, czyli jest odpowiednią kombinacją na zawody XC.

Dzięki ramie ALUXX SLR, czyli najbardziej zaawansowanej na świecie technologii obróbki aluminium, ten superlekki i zwinny 29er zapewnia prędkość i wydajność kolarzom górskim jakiej oczekują. Zaprojektowany do jazdy z widelcem amortyzowanym 100mm, jest idealną maszyną na strome podjazdy i do nagłego przyśpieszania. Specjalna geometria ramy 29er zapewnia idealną równowagę stabilności i zwrotności na wszystkich rodzajach terenu. Zwiększone rozstawy piast zapewniają większy prześwit i sztywność kół, a koła Giant z systemem tubeless zapewnia płynniejszą, bardziej wydajną jazdę i mniejsze ryzyko złapania gumy.

Główne korzyści

SZYBKOŚĆ PRZYŚPIESZANIA

Najlżejsza rama aluminiowa roweru górskiego typu hardtail, jaką Giant kiedykolwiek wyprodukował, pozwala z łatwością wspinać się na strome podjazdy i urywać koła na płaskich odcinkach.

NAJLEPSZA EFEKTYWNOŚĆ

Dzięki najlepszemu w swojej klasie współczynnikowi sztywności do masy ramy, zupełnie nowy XTC SLR 29 ustanawia nowy standard dla tego typu rowerów.

PEWNOŚĆ I KONTROLA 29era

Koła o średnicy 29” przetaczają się przez przeszkody łatwiej i płynniej z zachowaniem większej równowagi i stabilności, co daje kolarzowi więcej pewności na technicznych odcinkach i przy wysokich prędkościach na łatwiejszych singlach. Możliwe jest też zastosowanie opon o szerokości aż do 2.4” dla jeszcze większej kontroli w wymagającym terenie.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Teal
  • Rama
    Aluminium ALUXX SLR, oś 12x148mm, wew. prowadzenie pancerzy, kompatybilny z regulowaną sztycą, środek suportu pressfit, taperowana główka
  • Widelec
    Giant Crest 34 RRL, 100mm, 15x110, manetka blokady
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect XC, 31.8x740mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant Connect, 30.9mm
  • Siodło
    Giant Sport
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano SLX, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore XT
  • Hamulce
    Shimano BR-MT500
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BR-MT501
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX, 10x51
  • Łańcuch
    KMC X-12, spinka MissingLink
  • Mechanizm korbowy
    Shimano SLX, 32t
  • Srodek suportu
    Shimano, pressfit
  • Obręcze
    Giant XCT 29, tubeless
  • Piasty
    Shimano MT410, CenterLock
  • Szprychy
    SAPIM Leader, 28/28
  • Opony
    Maxxis Recon Race 29x2.25, zwijana, TLR, EXO, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    11,90 kg

Najważniejsze informacje

Dzięki ramie ALUXX SLR, czyli najbardziej zaawansowanej na świecie technologii obróbki aluminium, ten superlekki i zwinny 29er zapewnia prędkość i wydajność kolarzom górskim jakiej oczekują. Zaprojektowany do jazdy z widelcem amortyzowanym 100mm, jest idealną maszyną na strome podjazdy i do nagłego przyśpieszania. Specjalna geometria ramy 29er zapewnia idealną równowagę stabilności i zwrotności na wszystkich rodzajach terenu. Zwiększone rozstawy piast zapewniają większy prześwit i sztywność kół, a koła Giant z systemem tubeless zapewnia płynniejszą, bardziej wydajną jazdę i mniejsze ryzyko złapania gumy.

XtC SLR 29 with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HBaza kół (mm) (inch)111744113644,7115245,4118346,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)44017,344017,344017,344017,3
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60723,960723,961824,362824,7
LReach (mm) (inch)42116,644017,34581848519,1
MPrzekrok (mm) (inch)72728,675729,878530,981832,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)74029,174029,174029,174029,1
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"

Technologie

Technologia ALUXX SLR
OverDrive

Najnowsze wiadomości