{{ productAwardLocalized.Quote }}

Trance

11 499 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Jeśli chodzi o ostrą i szybką jazdę w trudnym terenie, prawie nie ma rzeczy niemożliwych dla tego ambitnego roweru. Od stromych, technicznych podjazdów po szybkie zjazdy - Trance zapewnia idealne połączenie szybkości i kontroli.

To rower trailowy, który najlepiej sprawdza się w najtrudniejszych warunkach. Ramę wykonano z lekkiego, jednak superwytrzymałego i sztywnego aluminium ALUXX SL. Ma ulepszone zawieszenie tylne Maestro z amortyzatorem z mocowaniem typu trunnion i wahaczem wykonanego w technologii Advanced Forged Composite, który pochłania większe i mniejsze wyboje. Zapewnia płynny, aktywny skok 140 mm z tyłu, dzięki czemu masz przyczepność i kontrolę dającą poczucie jedności ze szlakiem. Geometria ramy została zaprojektowana do kół 27,5 cala, które dają zarówno szybkość, jak i kontrolę na wyboistym terenie. Z przodu widelec amortyzowany o skoku 150 mm daje jeszcze większą pewność. Wypatrz swoją trasę, skieruj się na nią i ruszaj.

Główne korzyści

Zwrotność i kontrola kół 27,5 cala

Koła 27,5 cala równoważą zwrotność i kontrolę, pozwalając z łatwością pokonywać wyboisty teren, wykonywać manewry przy dużej prędkości, zmieniać szlaki i z impetem wychodzić z zakrętów.

Najnowsze rozwiązania zawieszenia

Ulepszone zawieszenie tylne Maestro ma mocowanie amortyzatora typu trunnion z dłuższym skokiem i płynniejszą pracą. Skok 140 mm z tyłu (i 150 mm z przodu), nowy górny wahacz wykonany w technologii Advanced Forged Composite zapewniający większą sztywność i wytrzymałość oraz mniejsza masa całkowita.

Rama specjalnie do trailu

Lekka, sztywna i wytrzymała rama z aluminium ALUXX SL ma ulepszoną geometrię, zapewniając pewność na technicznych szlakach. Rezultat to zwrotność i efektywność podczas podjazdów oraz większa kontrola na szlakach od wyboistych singletracków po dynamiczne zjazdy.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L
  • Kolor
    Matte Black/Gloss Black/Chrome
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL, 140mm Maestro suspension
  • Widelec
    RockShox 35 Gold, 150mm, Boost 15x110 QR, tapered, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox Float DPS Performance, 185/52.5, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Connect Trail, 780x35mm, 20mm rise
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch dropper post with remote, 30.9
  • Siodło
    Giant Romero
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Deore
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore
  • Hamulce
    Shimano MT420
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT401
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore, 10x51
  • Łańcuch
    Shimano
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Cadet Boost, 30t
  • Srodek suportu
    Praxis, press fit
  • Obręcze
    Giant AM 27.5 tubeless ready sleeve-joint rim, wew. szerokość 30mm
  • Piasty
    [P] Shimano Boost 15x110[T] Shimano Boost 12x148, sealed bearing
  • Szprychy
    Sapim
  • Opony
    [P] Maxxis High Roller II 27.5x2.5, 3C, EXO, TR, tubeless [T] Maxxis High Roller II 27.5x2.4, 3C, EXO, TR, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Najważniejsze informacje

To rower trailowy, który najlepiej sprawdza się w najtrudniejszych warunkach. Ramę wykonano z lekkiego, jednak superwytrzymałego i sztywnego aluminium ALUXX SL. Ma ulepszone zawieszenie tylne Maestro z amortyzatorem z mocowaniem typu trunnion i wahaczem wykonanego w technologii Advanced Forged Composite, który pochłania większe i mniejsze wyboje. Zapewnia płynny, aktywny skok 140 mm z tyłu, dzięki czemu masz przyczepność i kontrolę dającą poczucie jedności ze szlakiem. Geometria ramy została zaprojektowana do kół 27,5 cala, które dają zarówno szybkość, jak i kontrolę na wyboistym terenie. Z przodu widelec amortyzowany o skoku 150 mm daje jeszcze większą pewność. Wypatrz swoją trasę, skieruj się na nią i ruszaj.

Trance with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)38015431174821950720
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,86102463024,865525,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1003,91054,11305,11455,7
EKąt główki ramy (degrees)67,0°67,0°67,0°67,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)104,24,1104,24,1104,24,1104,24,1
HBaza kół (mm) (inch)112944,4116045,7118346,6120947,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43517,143517,143517,143517,1
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)150,6150,6150,6150,6
KStack (mm) (inch)58723,159123,361424,262824,7
LReach (mm) (inch)4061643517,144817,646918,5
MPrzekrok (mm) (inch)70127,672328,576830,278831
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)502502502602,4
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologie

Technologia ALUXX SL
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless