NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

TCR Advanced SL Disc 1

38 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Najnowsza generacja sztandarowego modelu szosowego, który od ponad trzech dekad wygrywa największe wyścigi na świecie. Oto najwyższa wszechstronność dla mających obsesję na punkcie osiągów.

Główne korzyści

Wiodąca w klasie wydajność

Ramę opracowano, by zapewnić kolarzom szosowym najwyższą skuteczność na podjazdach, wydajność aerodynamiczną i zwycięską sztywność podczas sprintów. Osiągnięto to dzięki najwyższemu stosunkowi sztywności do masy wśród rowerów tej klasy oraz aerodynamicznym profilom rur.

Zaawansowana aerodynamika

Oto najbardziej wymierne korzyści modeli TCR, w porównaniu z poprzednimi generacjami. Analiza i testy każdego kształtu rury oraz zoptymalizowana produkcja umożliwiły stworzenie konstrukcji o znacznie niższych oporach przy szerszym zakresie kątów natarcia.

Pełna kontrola

Zintegrowane z ramą hamulce tarczowe zapewniają płynne hamowanie o dużej sile i modulacji, co daje jeszcze większą kontrolę w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Standard Flat-Mount i nowe osie przelotowe zwiększają sztywność i poprawiają sterowanie, a dodatkowy prześwit ramy i widelca umożliwia założenie szerszych opon do 32 mm.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kolor
    Matte Starry Night / Gloss Black Diamond
  • Rama
    Kompozyt Advanced SL, zintegrowany wspornik siodła ISP, disc, max. szerokość opony 32mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced SL, karbonowa rura sterowa OverDrive2 (1 1/4" x 1 1/2"), disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact SLR
  • Chwyty
    Stratus Lite 2.0
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SLR
  • Wspornik siodła
    Zintegrowany (ISP), kompozyt Advanced SL, -5/+15mm offset
  • Siodło
    Giant Fleet SLR
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SRAM Force eTap AXS, 2x12
  • Przerzutka przednia
    SRAM Force eTap AXS
  • Przerzutka tylna
    SRAM Force eTap AXS
  • Hamulce
    SRAM Force eTap AXS hydrauliczne, tarcze SRAM CenterLine XR [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Force eTap AXS hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM Force, 12-s, 10-33
  • Łańcuch
    SRAM Force D1
  • Mechanizm korbowy
    SRAM Force D1 DUB, 35/48 pomiar mocy Quarq Dzero
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR 1 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Piasty
    Giant SLR 1 42 Carbon Disc WheelSystem, oś przelotowa 12mm
  • Szprychy
    Giant SLR 1 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Opony
    CADEX Race, bezdętkowe, 700x25c (26.5mm), zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika (Giant & Garmin), ładowarka SRAM eTap/AXS z kablem
  • Waga orientacyjna
    7,1 kg (rozmiar ML)

Najważniejsze informacje

The latest TCR Advanced SL Disc builds on its proven climbing capabilities, boasting its highest stiffness-to-weight ratio ever, and adds aero shaping in key sections of the frameset for added all-rounder performance. Additional updates include added frame and fork clearance to fit high-volume tires up to 32mm, the latest integrated WheelSystem technology, and a new aero-engineered Contact SLR composite handlebar to make it even faster against the wind.

TCR Advanced SL Disc with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)68026,87102874029,177030,380031,5
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)52020,553521,155021,756522,258022,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,3
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,3°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)72,12,8642,559,22,359,22,359,22,3
HBaza kół (mm) (inch)97638,497738,598038,699139100639,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)722,8702,8702,8672,6672,6
KStack (mm) (inch)51720,452820,854521,556222,158122,9
LReach (mm) (inch)37614,838315,138815,339315,540215,8
MPrzekrok (mm) (inch)70627,872528,574729,477330,480031,5
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced SL
OverDrive 2
RideSense
Geometria Compact Road
System Giant Tubeless
TECHNOLOGIA HOOKLESS
MegaDrive
PowerCore
Zintegrowany wspornik podsiodłowy ISP