{{ product.ProductAward.Quote }}

TCR Advanced SL 1

2018

23 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
TO LEGENDARNA MASZYNA DOPRACOWYWANA PRZEZ LATA W PROFESJONALNYCH WYŚCIGACH. ZOSTAŁA STWORZONA PO TO, ABY WYGRYWAĆ.

Pnij się na ostre wzniesienia. przyspieszaj tuż przed metą. Bez względu na to, co spotka Cię w trakcie wyścigu, ten legendarny TCR Advanced SL zapewni Ci przewagę. Dzięki najlżejszej ramie, jaka została kiedykolwiek wyprodukowana przez Gianta i niezrównanemu stosunkowi sztywności do wagi, model ten jest niezwykle szybki i efektywny. Zintegrowana sztyca podsiodłowa Variant zwiększa komfort podczas jazdy nawet podczas najdłuższych wyścigów. A sprawdzona technologia Compact Road Design łączy w sobie niespotykaną precyzję prowadzenia i pewną kontrolę. TCR Advanced SL to wszechstronny rower, który sprawdzi się zarówno w górach i na płaskich szlakach, na starcie i na ostatnich metrach wyścigu.

  • Rama: kompozyt węglowy Advanced SL, zintegrowany wspornik siodła ISP
  • Widelec: kompozyt węglowy Advanced SL, kompozytowa rura sterowa OverDrive2
  • Napęd: 2x11, manetki SHIMANO Ultegra Di2, przerz. tylna SHIMANO Ultegra Di2
  • Hamulce: SHIMANO Ultegra
  • Koła: GIANT SLR-1 (zestaw), Tubeless Ready,
  • Opony: GIANT Gavia Race 0 Tubeless, 700x25, zwijane
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, ML, L
  • Kolor
    Karbon/Zielony
  • Rama
    Kompozyt węglowy - Advanced SL, zintegrowany wspornik siodła ISP
  • Widelec
    Kompozyt węglowy - Advanced SL, kompozytowa rura sterowa OverDrive2
  • Kierownica
    Giant Contact SLR
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SLR
  • Wspornik siodła
    Zintegrowany ISP, kompozyt węglowy - Advanced SL
  • Siodło
    Contact SLR (przednie)
  • Manetki
    Shimano Ultegra ST-R8050 Di2, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra FD-R8050 Di2
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra RD-R8050 Di2
  • Hamulce
    Shimano Ultegra BR-R8000
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Ultegra ST-R8050 Di2
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra CS-R8000, 11x28T, 11s.
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra FC-R8000, 52/36T
  • Srodek suportu
    Shimano PressFit SM-BB72-41B
  • Obręcze
    Giant SLR-1 (zestaw), Tubeless Ready
  • Piasty
    Giant SLR-1 (zestaw), Tubeless Ready
  • Szprychy
    Giant SLR-1 (zestaw), Tubeless Ready
  • Opony
    Giant Gavia Race 0 Tubeless, 700x25, zwijane
  • Dodatki
    RideSense Bluetooth, zestaw Tubeless
  • Waga orientacyjna
    6,55 kg (rozmiar M)

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)68026,87102874029,177030,379031,182032,3
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1234,81335,21485,81686,61887,42038
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HBaza kół (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,867,52,667,52,6652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MPrzekrok (mm) (inch)72428,574229,276530,17873180531,782332,4
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QRozmiar kół 700c700c700c700c700c700c

Technologie

Technologia Advanced SL
Geometria Compact Road
OverDrive 2
RideSense