NOWOŚĆ
{{ item.Quote }}

Stormguard
E+ 0

37 499 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Deszcz czy słońce, asfalt czy teren – ta uniwersalna maszyna poradzi sobie ze wszystkim. Z prostym w obsłudze karbonowym napędem pasowym, przednim i tylnym zawieszeniem oraz zintegrowanym bagażnikiem – oto SUV pośród rowerów elektrycznych.

Główne korzyści

Płynna kontrola

Pełne zawieszenie ze skokiem 100 mm z przodu i z tyłu pochłania wstrząsy i wibracje na drodze. Unikalny, zawieszony bagażnik tylny jest przymocowany do ramy głównej, umożliwiając ruch tylnego koła w pełnym zakresie skoku zawieszenia bez wpływu na ładunek bagażnika (do 20 kg). Zawieszenie utrzymuje obie opony w kontakcie z podłożem, nawet na wyboistych drogach i polnych ścieżkach.

Niskie koszty utrzymania

Czysty napęd z paskiem karbonowym wytrzymuje ponad 10 000 km, nawet w trudnych warunkach. System piast Shimano z wewnętrzną zmianą przełożeń może obsługiwać duże obciążenia i przebiegi z wyjątkową niezawodnością.

Potężne wsparcie

Silnik SyncDrive Pro, opracowany we współpracy z Yamahą, zapewnia do 85Nm płynnej, naturalnej mocy pedałowania. EnergyPak 800 zapewnia 800Wh energii dla wyjątkowo długich jazd.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

Energypak 800 / SyncDrive Pro 2

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 70 km 43 mile
  • Dobre: 140 km 86 mile
  • Idealne: 250 km 155 mile

Technologie

Technologia ALUXX SL
OverDrive 2
Silnik SyncDrive Pro
RideControl Ergo 2
RideDash Evo
EnergyPak

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)44517,544517,546018,149019,3
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859523,46102463024,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1254,91405,51556,11706,7
EKąt główki ramy (degrees)69,0°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)82,43,282,43,282,43,282,43,2
HBaza kół (mm) (inch)115245,4116946118546,7120647,5
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)48018,948018,948018,948018,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
KStack (mm) (inch)62324,563725,165125,666526,2
LReach (mm) (inch)39515,64061641716,443317
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)72028,372028,372028,372028,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,11003,91003,9
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51656,51706,7
QRozmiar kół 27,5"27,5"27,5"27,5"
Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Pro2 85Nm, powered by Yamaha, technologia PedalPlus 6-Sensor
  • Moduł sterujący
    Giant RideControl Ergo 2, tryb automatyczny SmartAssist, 5 trybów wspomagania, USB-C (10W)
  • Wyświetlacz
    Giant RideDash EVO, widoczność pod szerokim kątem, 3" kolorowy wyświetlacz LCD, nawigacja
  • Akumulator
    EnergyPak 800Wh, ogniwa 22700 Lithium, aluminiowa obudowa o najwyższych standardach bezpieczeństwa (EN50604), produkcja CO2 Neutral, w zestawie z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus 250
  • Ładowarka
    EnergyPak 6A Smart, 60% w 2:15 h
  • Łączność
    dostęp do aplikacji Giant RideControl App bezprzewodowe wyświetlacze ANT+ z profilem e-bike (LEV)
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Pyrite Brown
  • Rama
    aluminium ALUXX SL, skok zawieszenia 100mm Stable Link, główka ramy Overdrive 3, 1.5" - 1.8", kompatyblina z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus, zintegrowane mocowanie nóżki KSA18
  • Widelec
    Fox AWL, taperowana rura sterowa 1.125"-1.5", skok 100mm, RAIL damper, Boost 110x15QR, ESUV-optimized
  • Tylny amortyzator
    Fox Float Performance, 165x38mm, trunnion, Giant custom tuned, rekomendowany sag: 25%
  • Kierownica
    Giant Contour Comfort Riser 31.8x720mm, wznios 30mm
  • Chwyty
    Giant Connect Ego Max Plus
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contour ze zintegowanym wyświetlaczem RC EVO display integrated stem (S/M: 80mm, L/XL: 100mm)
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, zdalnie regulowany, 30.9mm
  • Siodło
    Selle Royal Vivo Ergo GTS
  • Pedały
    platformy aluminiowe
  • Manetki
    zintegowana z systemem Giant E+ automatyczna kontrola kadencji
  • Przerzutka tylna
    -
  • Hamulce
    SRAM DB8, 4-tłoczkowe, hydrauliczne, tarcze 200mm
  • Dzwignie hamulca
    SRAM DB8
  • Kaseta / Wolnobieg
    Gates 24T
  • Łańcuch
    Gates CDX carbon 130T
  • Korba
    Gates CDX 46T ramiona Praxis e-Cadet
  • Obręcze
    Giant AM 27.5, Tubeless Ready, 30mm wew. szerokości, e-bike optimized
  • Piasty
    Giant eTracker Boost, tarcza na 6 śrub, oś przelotowa 15x110, e-bike optimized [P] Enviolo Heavy Duty z automatyczną zmianą biegów [T]
  • Szprychy
    Sapim Strong [T] Race [P], e-bike optimized
  • Opony
    Maxxis Rekon 27.5x2.6", 60TPI, zwijane, TLR EXO
  • Dodatki
    nóżka KSA18 bezpośredniego montażu, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżka do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Oświetlenie
    Supernova M99 Mini Pro LED [P] Supernova E3 Tail Light - zintegrowana z błotnikiem
  • Zabezpieczenie
    zamek akumulatora ABUS Xplus
  • Bagażnik
    zawieszony bagażnik z systemem MIK
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.