Uwolnij swoją pełną moc na 200 metrów przed metą. Skasuj ucieczkę, kontratakuj, zaatakuj solo. Ta szosowa maszyna aero jest stworzona do momentów, które mają znaczenie. Bardziej aero, większa możliwość regulacji i więcej sposobów na wygraną.

Główne korzyści

ZINTEGROWANA AERODYNAMIKA

Technologia formowania AeroSystem opiera się na obliczeniowej dynamice płynów oraz dynamicznych testach w tunelu aerodynamicznym. Dzięki tym danym inżynierowe optymalizują osiągi aerodynamiczne przy różnych kątach nachylenia. Elipsowaty kształt rur oraz kokpit Contact SLR Aero zapewniają wyjątkową ogólną wydajność aerodynamiczną.

ŁATWIEJSZA REGULACJA

Nowe prowadzenie linek i pancerzy przez kierownicę i ramę sprawia, że łatwiej i szybciej można zmienić komponenty kokpitu oraz dostosować osiągi i pozycję jazdy.

MISTRZOWSKIE OSIĄGI

Zaawansowana rama z kompozytu klasy Advanced SL jest produkowana przy zastosowaniu profesjonalnaych materiałów i procesów Giant. Rezultatem jest 225 gramów oszczędności wagi w porównaniu z poprzednią generacją i jeszcze większa przewaga sztywności w stosunku do masy.

Udostępnij

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Ta zupełnie nowa aerodynamiczna maszyna została zaprojektowana i stworzona w jednym celu: osiąganie najwyższej prędkości. Dzięki technologii formowania AeroSystem i mistrzowskich osiągach jest to rower wybrany przez sprinterów WorldTour z Team BikeExchange-Jayco i najszybszych triathlonistów na Świecie. Rury mają ścięty elipsowaty kształt, aby stworzyć ramę, która jest zarówno niezwykle sztywna, jak i wyjątkowo lekka. Teraz o 225 gramów lżejsza niż poprzednia generacja, oferuje przewagę konkurencyjną, gdy ma to największe znaczenie.

Propel Advanced SL with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced SL
Technologia Aerosystem Shaping
OverDrive Aero
PowerCore
Kompatybilność z RideSense
Wektorowa sztyca podsiodłowa
System Giant Tubeless