{{ productAwardLocalized.Quote }}

Roam E+

11 599 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Wybierz dowolną trasę. Wszechstronne możliwości i płynne, naturalne wspomaganie pedałowania powodują, że ten uniwersalny rower elektryczny uprzyjemnia jazdę po szosach, nierównych drogach, ścieżkach i szlakach.

Główne korzyści

Uniwersalność na każdą trasę

Mocny silnik SyncDrive Core, lekka i wytrzymała rama aluminiowa ALUXX oraz szersze opony umożliwiają jazdę po dowolnej nawierzchni na każdej trasie.

Komfort i kontrola

Widelec amortyzowany o skoku 63 mm, szersze opony i pozycja, jaką daje prosta kierownica poprawiają wygodę i stabilność na nierównych drogach i ścieżkach.

Większy zasięg

Wydajny akumulator EnergyPak Smart 400 umożliwia dalszą jazdę bez utraty mocy.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 400 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 55 km 34 mile
  • Dobre: 105 km 65 mile
  • Idealne: 150 km 93 mile

Najważniejsze informacje

Nowy Roam E+ łączy w sobie najlepsze cechy roweru górskiego i szosowego i pomaga jeździć po gładkich, wyboistych drogach, ścieżkach rowerowych lub szlakach. Wyposażony w silnik SyncDrive Core i akumulator EnergyPak 400, pozwala jechać dalej bez utraty mocy.

Roam E+ with interactive tooltips

Technologie

Technologia ALUXX SL
Hybrid Cycling Technology (HCT)
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43517,148519,153521,158523
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,459023,26102463024,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11405,51556,11706,7
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)91,33,691,33,691,33,691,33,6
HBaza kół (mm) (inch)111243,8112144,1114245116345,8
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6102461924,463324,964825,5
LReach (mm) (inch)39515,640015,741616,443217
MPrzekrok (mm) (inch)74529,377530,580831,884433,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl One Ant+
  • Panel sterujący
    Kompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi ANT+
  • Akumulator
    EnergyPak 400Wh
  • Ładowarka
    EnergyPak 4A Fast
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Black
  • Rama
    aluminium ALUXX, główka ramy Overdrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocownie nóżki KSA18
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25, skok 63mm
  • Tylny amortyzator
    -
  • Kierownica
    Giant Connect Riser 31.8x620mm
  • Chwyty
    Gant Connect Ergo
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact, 31.8, aluminium
  • Wspornik siodła
    Giant, mikro regulacja jarzma na dwie śruby, 30.9mm, aluminium
  • Siodło
    Giant Sport Comfort
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano Altus, 1x9
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Alivio
  • Hamulce
    Tektro HD-M275, hydrauliczne, tarcze [P] 180mm / [T] 160mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG200, 9-rzędowa, 11-36T
  • Łańcuch
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    kute aluminium, 42T
  • Środek suportu
    -
  • Obręcze
    Giant GX03V, ETRTO: 21-622, aluminium
  • Piasty
    Giant eTracker, [P] 100x9mm QR [T] 135mm QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c, Tubeless Ready
  • Waga orientacyjna
    21,8 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.