NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Reign Advanced Pro 29 1

31 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Zachowaj spokój, gdy na szlaku robi się gorąco. Od trudnych podjazdów, po strome, kamieniste zjazdy, ten w pełni kompozytowy wycinak został zaprojektowany z udziałem zawodników enduro Gianta do pewnego i kontrolowanego haratania.

Główne korzyści

Wyścigowe zawieszenie

Konstrukcja tylnego zawieszenia Maestro została sprawdzona w ekstremalnych warunkach zawodów Enduro World Series. Amortyzator z mocowaniem typu Trunnion posiada większy skok i jest bardziej płynny, a górny łącznik zawieszenia z kompozytu Advanced Forged zwiększa sztywność i zmniejsza całkowitą masę ramy.

Progresywna geometria enduro

Wyspecjalizowana rama kompozytowa ułatwia agresywne zjeżdżanie i pewne skręcanie. Kąty główki ramy i rury podsiodłowej zoptymalizowane pod kątem enduro oraz widelec o skoku 170 mm z 44 mm offsetem zapewniają Pewne sterowanie.

Pewność i kontrola 29era

Większe koła 29 cali są świetne na wyboisty teren enduro, utrzymując prędkość na technicznych podjazdach i oferując pewność jazdy na szybkich, technicznych zjazdach.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Amber Glow / Rainbow Black
  • Rama
    Kompozyt Advanced - przedni i tylny trójkąt, 146mm zawieszenia Maestro, oś przelotowa 12x148mm, max. szerokość opony 2.5", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 36t
  • Widelec
    Fox 38 Factory Live Valve, skok 170mm, FIT4, 15x110 Kabolt X, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox Factory Live Valve, 205/60, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact SLR TR35, karbonowa, 800x35mm, wznios 20mm
  • Chwyty
    Giant Tactal Pro Single S:120mm, M:120mm, L:130mm, XL:130mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC, 35mm S:40mm, M:40mm, L:40mm, XL:40mm
  • Wspornik siodła
    TranzX, regulowany skok, S: 120-skok 150mm / 30.9 x 459mm M: 140-skok 170mm / 30.9 x 499mm L: 170-200mm travel / 30.9 x 525mm XL: 170-200mm travel / 30.9 x 525mm
  • Siodło
    Giant Romero SL
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SRAM GX Eagle, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    SRAM GX Eagle
  • Hamulce
    Shimano SLX M7120, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-66 [P]203mm, [T]203mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano SLX BL-M7100
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM XG-1275 Eagle, 10-52
  • Łańcuch
    SRAM GX Eagle
  • Mechanizm korbowy
    TruVativ Descendent 6k, DUB, 32t
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    Giant TRX 2 29 WheelSystem
  • Piasty
    Giant TRX 2 29 WheelSystem
  • Szprychy
    Giant TRX 2 29 WheelSystem
  • Opony
    [P] Maxxis Assegai 29x2.5 WT, 3C MaxxTerra, EXO+, TR [T] Maxxis Minion DHR II 29x2.4 WT, 3C MaxxTerra, EXO+, TR bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), prowadnica łańcucha MRP AMG CS
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  ML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)4311746418,3
BKąt podsiodłowy (degrees)76,4°76,4°
CDługość górnej rury (mm) (inch)60123,764025,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1003,91104,3
EKąt główki ramy (degrees)64,6°64,6°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7
GTrail (mm) (inch)132,75,2132,75,2
HBaza kół (mm) (inch)122048126249,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43917,343917,3
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)271,1271,1
KStack (mm) (inch)62224,563124,8
LReach (mm) (inch)45117,848819,2
MPrzekrok (mm) (inch)75929,978130,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)80031,580031,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless