NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Pique Advanced Pro 29 1

31 499 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Pokonuj szlaki pewnie i szybko na Pique Advanced Pro 29. Sztywny, lekki rower XC z pełnym zawieszeniem pozwoli Ci poprawić Twoje wyniki i wejść na podium.

Główne korzyści

Szybki

Lekka i sztywna rama oraz koła z kompozytu klasy Advanced maksymalizują Twoją moc i wydajność, szczególnie na podjazdach.

Wydajny

29 calowe koła łatwo radzą sobie z małymi przeszkodami, podczas gdy 100mm zawieszenie Maestro, zaprojektowane specjalnie dla kobiet, przez kobiety, pozwala pokonywać trudniejsze szlaki.

Godny zaufania

Regulowana sztyca i prześwit na opony aż do 2.4 cala pozwolą poczuć Ci się pewnie w trudnym terenie.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Dark Blue / Carbon
  • Rama
    Kompozyt Advanced - przedni i tylny trójkąt, 100mm zawieszenia Maestro, max. szerokość opony 2.25", max. tarcza mechanizmu korbowego 32t
  • Widelec
    Fox 32 Float SC Performance Elite Live Valve, skok 100mm, FIT4, Boost 15x110 Kabolt, tapered, 44mm offset, custom tuned for Liv
  • Tylny amortyzator
    Fox Float Performance Elite Live Valve, 165/45, custom tuned for Liv
  • Kierownica
    Giant Contact SLR XC, prosta, 760x35mm
  • Chwyty
    Liv Supera, pojedyncza obejma
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC, 35mm
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany XS: skok 75mm / 30.9 x 295mm S: skok 100mm / 30.9 x 345mm M: skok 100mm / 30.9 x 345mm L: skok 100mm / 30.9 x 345mm
  • Siodło
    Fi'zi:k Vento Argo R5
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano Deore XT M8100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    brak
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore XT M8100
  • Hamulce
    Shimano SLX M7100, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-64 [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano SLX M7100
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX M7100, 10x51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Deore XT M8100, 30t
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant XCR 1 Carbon 29 WheelSystem
  • Piasty
    Giant XCR 1 Carbon 29 WheelSystem
  • Szprychy
    Giant XCR 1 Carbon 29 WheelSystem
  • Opony
    [P] Maxxis Recon Race, 29x2.25", zwijane, TLR, EXO, bezdętkowe [T] Maxxis Recon Race, 29x2.25", zwijane, TLR, EXO, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)4061644517,5
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71003,9
EKąt główki ramy (degrees)68,5°68,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512
GTrail (mm) (inch)92,93,692,93,6
HBaza kół (mm) (inch)111543,9113144,5
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,2
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8
KStack (mm) (inch)5832358723,1
LReach (mm) (inch)41316,342716,8
MPrzekrok (mm) (inch)70327,772628,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)72028,374029,1
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)502602,4
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
PowerCore
Tubeless System