Zapraszamy do Giant Olsztyn!

piątek, 18 marca 2022

Sklepy

Sklep Giant Olsztyn ma swoją historię. Z współwłaścicielem salonu, Czesławem Ciućkowskim Giant Polska współpracuje już niemal 30 lat. W 1993 rozpoczął funkcjonowanie sklep wielomarkowy przy ul. Lubelskiej. W 2015 roku p. Czesław postanowił otworzyć swój drugi sklep w Olsztynie, tym razem wyłącznie z marką Giant. Pod koniec 2021 roku właściciel zdecydował się na powiększenie sklepu i zainwestowanie w renowację powierzchni. Dlatego dziś możemy podziwiać nową odsłonę Giant Olsztyn i świętować jego włączenie do sieci sklepów Giant Store.

Obecnie sklep funkcjonuje na 228 m2 powierzchni zaaranżowanej według najnowszych standardów Giant Polska. W Giant Olsztyn konsumenci znajdą rowery Giant i Liv, ze szczególnym uwzględnieniem rowerów z kategorii Performance. Podobnie jak inne sklepy należące do sieci Giant Store, salon jest jednym z punktów odbioru rowerów Click&Collect, które można kupić za pomocą stron internetowych giant-bicycles.com/pl i liv-cycling.com/pl . Już teraz konsumenci mogą skorzystać na miejscu z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, a wkrótce w salonie zacznie funkcjonować Bike Performance Studio, gdzie klienci będą mogli m.in. dopasować swój rower do indywidualnych potrzeb.

"Sześć lat temu otworzyliśmy pierwszy w regionie firmowy salon Giant Store. Chcieliśmy, aby było to miejsce przyjazne dla wszystkich fanów oraz amatorów dwóch kółek. Sześć miesięcy temu zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie gruntowanego remontu i poszerzeniu powierzchni. Dlaczego? Bo chcemy być jeszcze lepsi i dać naszym klientom jeszcze więcej powodów do tego, aby odwiedzać nasz salon. Za nami oficjalne otwarcie. Przed nami napisanie kolejnego (wierzymy, że udanego) rozdziału w historii Giant Olsztyn. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że możemy być częścią rodziny Giant Polska." - powiedział Łukasz Sadlak, współwłaściciel salonu.

LOKALIZACJA

Salon Giant Olsztyn mieści się przy al. gen. Władysława Sikorskiego 17. Klienci salonu mają do dyspozycji bezpłatny parking dla samochodów osobowych. Osoby niezmotoryzowane mogą dotrzeć do Giant Olsztyn linią autobusową 127.

EKSPOZYCJA

Blisko 230m2 powierzchni sprzedażowej podzielono na strefy tak, aby klient w intuicyjny sposób mógł znaleźć interesujący go asortyment.

Strefa marki Giant zajmuje 149 m2. Wyodrębniono w niej sekcje rowerów szosowych, górskich, crossowych&gravel oraz rowerów elektrycznych, stale zyskujących na popularności a także strefę rowerów dziecięcych.

Kącik Champions Ride Giant przedstawia aktualne i historyczne sukcesy zawodowych kolarzy jeżdżących na rowerach marki Giant. To miejsce przeznaczone jest dla ekskluzywnego modelu z aktualnej kolekcji.

Strefy akcesoriów Giant i Liv zajmują łącznie aż 4 ściany, są w bardzo staranny i przemyślany sposób wyeksponowane na eleganckich spacewallach.

STREFA LIV

Na szczególne wyróżnienie zasługuje strefa Liv - pierwszej i jedynej kompleksowej marki rowerowej na świecie, dedykowanej wyłącznie kobietom. Przedstawicielki płci pięknej będą mogły znaleźć się w "swoim świecie kolarskim", gdzie elementy wyposażenia podkreślają delikatność, a zarazem stanowczość i niezależność współczesnych kobiet. Jesteśmy przekonani, że aranżacja strefy ułatwi wybór rowerów i akcesoriów, spełniających najwyższe wymagania kobiet.

Założona w 2008 roku przez Prezes Giant Group, Bonnie Tu marka Liv tworzy innowacyjne rowery i osprzęt najwyższej jakości, odpowiednio dopasowany do potrzeb zarówno początkujących rowerzystek, jak i profesjonalnych zawodniczek. Celem Liv jest wspieranie wszystkich kobiet jeżdżących na rowerach.

SERWIS

Klienci Giant Olsztyn będą też mogli skorzystać z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, świadczonych przez wykwalifikowanych mechaników. Strefa serwisowa wyposażona jest w najnowsze narzędzia umożliwiające świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze sklepu oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego najnowszego salonu Giant Store!

GIANT OLSZTYN
al. gen. W. Sikorskiego 17
10-088 Olsztyn
www.giantolsztyn.pl

Udostępnij