{{ item.Quote }}

Explore E+
3 STA

13 499 zł

Jaki jest mój rozmiar

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Wyjedź poza granice miasta i szukaj nowych przygód. Nowy Explore E+ ułatwia to dzięki nowemu, wydajnemu silnikowi i większemu zasięgowi. Amortyzowany widelec i szersze opony sprawiają, że jest to wszechstronny rower na każdą nawierzchnię.

Główne korzyści

Płynna jazda

Aluminiowa rama ALUXX z widelcem amortyzowanym 100 mm i nowy silnik SyncDrive zapewniają pewne, stabilne prowadzenie i szybkie przyspieszenie na wszystkich drogach, zarówno na płaskim jak i w terenie pagórkowatym.

Informacje Nawigacyjne

RideControl Dash pozwala sprawdzić zasięg, poziom naładowania baterii i tryb wsparcia, a także podstawowe dane , takie jak prędkość i dystans.

Większy zasięg

Akumulator EnergyPak daje rowerzystom wolność, dzięki której mogą zajechać dalej.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

Energypak 500 / SyncDrive Sport

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 45 km 27 mile
  • Dobre: 90 km 55 mile
  • Idealne: 180 km 111 mile

Najważniejsze informacje

Explore E+ with interactive tooltips

Technologie

EnergyPak
Hybrid Cycling Technology (HCT)
RideControl Dash
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Silnik SyncDrive Sport

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43517,148519,153521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,459023,261024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11405,51556,1
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)913,6913,6913,6
HBaza kół (mm) (inch)111243,8112144,1114245
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6092461824,363324,9
LReach (mm) (inch)38315,140115,841616,4
MPrzekrok (mm) (inch)61124,159623,556922,4
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,269027,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
  • Moduł sterujący
    RideControl Dash
  • Wyświetlacz
    RideControl Dash, kolorowy wyświetlacz lcd
  • Akumulator
    EnergyPak 500
  • Ładowarka
    EnergyPak 4A Fast
  • Rozmiary
    S, M, L
  • Kolor
    Space Grey
  • Rama
    aluminium ALUXX, główka ramy Overdrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocowanie nóżki KSA18
  • Widelec
    SR Suntour NEX DS, skok 63mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect Riser 31.8x690mm
  • Chwyty
    Gant Connect Ergo
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact, 31.8mm, aluminium
  • Wspornik siodła
    Giant, mikro regulacja jarzma na dwie śruby, 30.9mm, aluminium
  • Siodło
    Selle Royal Vivo Ergo Moderate
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano Altus, 1x9
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Alivio
  • Hamulce
    Tektro HD-M275, hydrauliczne, tarcze [P]180mm / [T] 160mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-rzędowa
  • Łańcuch
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Korba
    ramiona z kutego aluminium, 42T
  • Środek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant eX 2, ETRTO: 21-622, Tubeless Ready, aluminium
  • Piasty
    Giant eTracker, [P] 100x9mm QR [T] 135mm QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x50c, Tubeless Ready
  • Dodatki
    nóżka KSA18
  • Oświetlenie
    [P] Axa BlueLine 30Lux Steady E6 [T] Axa BlueLine Steady E6
  • Bagażnik
    system montażu akcesoriów MIK
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.