{{ productAwardLocalized.Quote }}

Explore E+ 1 625Wh GTS

16 599 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Obierz cel i odkryj przyjemność z jazdy. Ten uniwersalny rower elektryczny o wielkich możliwościach jest doskonały na wyprawy, dojazdy oraz zwyczajne kręcenie, umilając każdą trasę.

Główne korzyści

Ogólna stabilność

Rama aluminiowa ALUXX i silnik SyncDrive Sport razem zapewniają płynne sterowanie i przyspieszanie, niezależnie od rodzaju i profilu trasy.

Odkrywanie nowych tras

RideDash Evo (tylko w modelach Explore E+ 1 i Explore E+ 2) z wbudowaną nawigacją pomaga rowerzystom odnaleźć każdą drogę.

Większy zasięg

Explore E+ zapewnia rowerzystom wolność dalszej jazdy, dzięki akumulatorowi EnergyPak Smart o pojemności 625 Wh (tylko w modelu Explore E+ 1 625 Wh).

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 625 / SyncDrive Sport

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 68 km 42 mile
  • Dobre: 125 km 77 mile
  • Idealne: 205 km 127 mile

Technologie

Technologia ALUXX SL
EnergyPak
Hybrid Cycling Technology (HCT)
RideControl Ergo
RideDash Evo
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Silnik SyncDrive Sport

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  ML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)48519,153521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59023,261024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1405,51556,1
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7
GTrail (mm) (inch)91,33,691,33,6
HBaza kół (mm) (inch)112144,1114245
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4
KStack (mm) (inch)61924,463324,9
LReach (mm) (inch)40015,741616,4
MPrzekrok (mm) (inch)77530,580831,8
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl Ergo
  • Panel sterujący
    RideDash Evo
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 625Wh kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus
  • Rozmiary
    S, M, L, XL, XXL
  • Kolor
    Gunmetal Black
  • Rama
    Aluminium ALUXX, główka ramy OverDrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25 NLO, skok 63mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect XC Riser 31.8x690mm
  • Chwyty
    Giant Contact Ergo Max Plus
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Selle Royal Vivo Ergo Moderate
  • Pedały
    platformowe, aluminiowe
  • Manetki
    Shimano Deore
  • Przerzutka przednia
    Shimano Deore
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore, 10-speed, Shadow+
  • Hamulce
    Shimano BR-MT200, tarczowe hydrauliczne, 180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT200
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M4100, 11-42T, 10-speed
  • Łańcuch
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Kute aluminium, minimal Q-factor, 36/48T
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Piasty
    Giant eTracker, [P] 15mm Axle [T] 135mm QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready, Reflex
  • Dodatki
    EnergyPak 6A Smart,Giant Direct Mount KSA18 Trekking
  • Oświetlenie
    Axa BlueLine 50Lux Steady E6[P] Axa BlueLine Steady E6 [T]
  • Bagażnik
    Giant Rack-It MIK
  • Waga orientacyjna
    26,5 kg (rozmiar L)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.