{{ productAwardLocalized.Quote }}

Explore E+ 1 625 STA

2021

16 599 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Wybierz cel podróży i znajdź radość w podróży. Ten nowy E-bike jest idealny do trekkingu, dając Ci siłę do dalszej jazdy.

Nowy Explore E+ został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać każdą podróż. Aluminiowa rama ALUXX SL ma konstrukcję przelotową, ułatwiającą montaż i demontaż podczas przenoszenia toreb lub sakw. Silnik SyncDrive Sport oraz zintegrowany moduł EnergyPak zapewniają płynny dostęp do mocy, dzięki czemu możesz pokonać większe odległości, a także pokonać strome podjazdy. Zintegrowane uchwyty bagażnika ułatwiają przewożenie niezbędnych rzeczy podczas podróży blisko i daleko.

Główne korzyści

STABILNOŚĆ

Aluminiowa rama ALUXX i silnik SyncDrive Sport łączą w sobie płynne prowadzenie i przyspieszanie na wszystkich rodzajach dróg, od wzgórz po równiny.

ODKRYWAJ TRASY

RideControl EVO z nawigacją pokładową pomoże odnaleźć drogę.

WIĘKSZY ZASIĘG

Dzięki akumulatorowi EnergyPak Smart 500, który dostarcza 500Wh energii, otrzymujesz większą swobodę jazdy.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 625 / SyncDrive Sport

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 68 km 42 mile
  • Dobre: 125 km 77 mile
  • Idealne: 205 km 127 mile
Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Sport, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl Ergo
  • Panel sterujący
    Giant RideDash Evo
  • Akumulator
    Giant EnergyPak Smart 625Wh kompatybliny z Giant EnergyPak Plus Range Extender
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Gunmetal Black
  • Rama
    Aluminium Aluxx SL, Overdrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25 NLO 63mm, oś 15mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect XC Riser 31.8x690mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Selle Royal Vivo Ergo Moderate
  • Pedały
    Platformowe
  • Manetki
    Shimano Deore
  • Przerzutka przednia
    Shimano Deore
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore, 10-Speed, Shadow+
  • Hamulce
    Shimano BR-MT200, tarczowe hydrauliczne, 180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT200
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M4100, 11-42T, 10-Speed
  • Łańcuch
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Ramiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 36/48T
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant eX 2, tubeless, 700c Aluminium
  • Piasty
    Giant eTracker, [P] 15mm Axle [T] 135mm QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), tubeless, Reflex
  • Dodatki
    Ładowarka Giant EnergyPak Smart 6A, nóżka Trekking KS18
  • Oświetlenie
    Axa BlueLine 50Lux Steady E6 - przednia, Axa BlueLine Steady E6- tylna
  • Bagażnik
    Bagażnik z systemem mocowania akcesoriów MIK
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Najważniejsze informacje

Nowy Explore E+ został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać każdą podróż. Aluminiowa rama ALUXX SL ma konstrukcję przelotową, ułatwiającą montaż i demontaż podczas przenoszenia toreb lub sakw. Silnik SyncDrive Sport oraz zintegrowany moduł EnergyPak zapewniają płynny dostęp do mocy, dzięki czemu możesz pokonać większe odległości, a także pokonać strome podjazdy. Zintegrowane uchwyty bagażnika ułatwiają przewożenie niezbędnych rzeczy podczas podróży blisko i daleko.

Explore E+ with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43517,148519,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,459023,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11405,5
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7
GTrail (mm) (inch)91,33,691,33,6
HBaza kół (mm) (inch)111243,8112144,1
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4
KStack (mm) (inch)6092461824,3
LReach (mm) (inch)38315,140115,8
MPrzekrok (mm) (inch)68226,967626,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C

Technologie

Technologia ALUXX SL
Hybrid Cycling Technology (HCT)
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Silnik SyncDrive Sport
RideDash Evo
RideControl Ergo
EnergyPak