{{ productAwardLocalized.Quote }}

Defy Advanced Pro 1-Di2

22 999 zł - 23 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Jedź dłużej, szybciej i z łatwością pokonuj nierówne drogi dzięki ramie i zintegrowanym komponentom zaprojektowanym z myślą o zgodności. Od gran fondo po epickie przejażdżki solo, ten lekki rower kompozytowy to wszystko, czego potrzebujesz na najbardziej wymagające dni.

Rama Defy Advanced Pro, ręcznie wykonana z kompozytów klasy Advanced, ma kształty rur zoptymalizowanych do pochłaniania wstrząsów i drgań podczas jazdy. Mimo płynnej jazdy zapewnia poczucie sztywności, lekkości i energii podczas wspinaczek, przyspieszania i pokonywania zakrętów. Wykonuje się ją ze specjalnie układanego włókna węglowego, co zapewnia wysoką jakość i efektywność jazdy, która pozwala sprawdzać granice swojej wytrzymałości. Dla zapewnienia większej kontroli wyposażony jest w hamulce tarczowe w standardzie FlatMount i osiami przelotowymi 12 mm. Technologia D-Fuse zastosowana w sztycy i kierownicy również pozwala zmniejszać drgania podczas jazdy, zapewniając płynną, amortyzowaną jazdę.

Główne korzyści

Konstrukcja z myślą o amortyzacji

Zaawansowana technologicznie rama kompozytowa została zaprojektowana specjalnie do szosowej jazdy endurance, zapewniając płynność i mniejsze zmęczenie podczas pokonywania długich tras. Technologia D-Fuse zastosowana w sztycy i kierownicy płynnie współpracuje z ramą, aby pochłaniać wstrząsy i drgania podczas jazdy.

Pełna kontrola

Zastosowanie hamulców tarczowych w standardzie FlatMount i osiami przelotowymi 12 mm z przodu i z tyłu zapewnia bardziej niezawodną siłę hamowania i większą kontrolę, nawet na mokrej drodze i na wybojach.

Wszechstronność

Geometria szosowa endurance, zwiększony prześwit opony (do 35C) i całkowita integracja hamulców tarczowych pozwalają radzić sobie z różnorodnymi drogami i warunkami, od gładkich nawierzchni po wyboiste boczne drogi i górskie przełęcze.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Chameleon Neptune/Black
  • Rama
    Advanced-Grade kompozytowy, disc
  • Widelec
    Advanced-Grade kompozytowy, full-kompozytowy OverDrive 2 steerer, disc
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contact SLR D-Fuse
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse SLR, kompozytowy
  • Siodło
    Contact Fleet SL
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Ultegra Di2
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra Di2
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra Di2
  • Hamulce
    Shimano Ultegra, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Ultegra, hydr.
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11x34
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra, 34/50 miernik mocy Giant PowerPro
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc
  • Piasty
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc , oś 12mm
  • Szprychy
    Giant SLR-1 42 Carbon Disc
  • Opony
    Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x32c, zwijane
  • Dodatki
    Uchwyt licznika (Giant, Garmin) & GoPro, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt błotnika, kabel ładowania PowerPro, ładowarka i kabel ładowania Di2
  • Waga orientacyjna
    7,60 kg

Najważniejsze informacje

Dzięki doskonałemu połączeniu sztywności i podatności, Defy Advanced Pro zapewnia płynną, szybką jazdę nawet na nierównych drogach. Jego innowacyjne technologie obejmują kompozytową sztycę D-Fuse i kompozytową kierownicę Contact SLR D-Fuse. Te zintegrowane komponenty kokpitu działają jako system zwiększający podatność i redukujący wstrząsy i wibracje na drodze. Rama kompozytowa klasy Advanced jest również zintegrowana z hamulcami tarczowymi, z płaskimi klapkami hamulca tarczowego i 12-milimetrowymi przednimi i tylnymi osiami przelotowymi oraz prześwitem na opony o dużej objętości do 35 mm. Powiększona i zwężająca się rura sterowa OverDrive 2 zwiększa precyzję pokonywania zakrętów, a dolna rura MegaDrive i suport PowerCore zapewniają precyzyjne prowadzenie i wiodącą w klasie efektywność pedałowania.

Defy Advanced Pro with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MMLL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)48018,951520,353521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)54521,55602257522,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31857,32058,1
EKąt główki ramy (degrees)72,5°72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502
GTrail (mm) (inch)58,22,358,22,358,22,3
HBaza kół (mm) (inch)99839,3101039,8102540,4
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42016,542016,542016,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)753702,8702,8
KStack (mm) (inch)56722,358623,160523,8
LReach (mm) (inch)37714,83811539015,4
MPrzekrok (mm) (inch)78630,981632,183532,9
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)42016,542016,544017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)1003,91003,91104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)172,56,8172,56,81756,9
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Geometria Compact Road
System Giant Tubeless
OverDrive 2
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
Kompatybilność z RideSense