{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour E+
1 BD LDS

18 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Uniwersalny i praktyczny rower elektryczny, idealny do codziennych dojazdów i wycieczek. Ma wbudowane automatyczne wspomaganie pedałowania i komplet akcesoriów: podpórkę, lampki, błotniki i bagażniki.

Główne korzyści

Inteligentne wspomaganie

Silnik SyncDrive Core o momencie obrotowym 50 Nm oferuje tryb Smart Assist, który określa i automatycznie dostosowuje moc wyjściową.

Zintegrowany wyświetlacz

Wyświetlacz RideControl Dash jest płynnie zintegrowany z kierownicą.

Zwiększona widoczność

Wbudowane lampki działają w każdych warunkach oświetleniowych, w dzień i w nocy, zwiększając widoczność na drodze.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 625 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 75 km 46 mile
  • Dobre: 145 km 90 mile
  • Idealne: 220 km 136 mile

Technologie

Technologia ALUXX SL
Hybrid Cycling Technology (HCT)
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
RideControl EVO
EnergyPak
Syncdrive Core
RideControl Ergo 2

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)45017,750019,7
BKąt podsiodłowy (degrees)72,5°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31706,7
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7
GTrail (mm) (inch)86,93,486,93,4
HBaza kół (mm) (inch)110843,6111744
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4
KStack (mm) (inch)6342564325,3
LReach (mm) (inch)3801538615,2
MPrzekrok (mm) (inch)4071640015,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Core, 50Nm powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl Ergo 2
  • Panel sterujący
    RideDash Evo
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 625
  • Ładowarka
    EnergyPak 6A Smart
  • Rozmiary
    S, M
  • Kolor
    Metallic Navy
  • Rama
    ALUXX SL aluminium
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25, blokada, skok 63mm, oś 15AQ
  • Tylny amortyzator
    -
  • Kierownica
    Giant Contour GT, zintegrowane prowadzenie przewodów, gięcie do tyłu 30°, 31.8mm
  • Chwyty
    Connect Ergo Max Sweep
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contour, zintegrowany wyświetlacz EVO, regulowany kąt
  • Wspornik siodła
    amortyzowany, mikro regulacja jarzma na dwie śruby, 30.9mm
  • Siodło
    Selle Royal Look-In gel
  • Pedały
    platformowe, VP-183
  • Manetki
    Shimano Nexus 8speed Revoshift
  • Przerzutka przednia
    -
  • Przerzutka tylna
    -
  • Hamulce
    Tektro HD-M285 hydrauliczne, tarczowe
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M285
  • Kaseta / Wolnobieg
    Gates CDXtm, zębatka ze stali nierdzewnej 22T
  • Łańcuch
    Gates CDXtm Carbon Drive 122T CenterTrack belt
  • Mechanizm korbowy
    Gates CDXtm CenterTrack, 46T
  • Środek suportu
    -
  • Obręcze
    Giant eX 2, ETRTO: 21-622, Tubeless Ready, aluminium
  • Piasty
    [P] Shimano HB-MT400 oś przelotowa 100x15mm Disc Shimano Nexus 8 Disc brake [T]
  • Szprychy
    [P] Sapim Race (32) / [T] Sapim Strong (32)
  • Opony
    Schwalbe Marathon E Plus 622x50, Smart DualGuard Addix E
  • Dodatki
    nóżka KSA18
  • Oświetlenie
    [P] TRELOCK AIR I-FLOW 70 6V [T] Axa Blueline LED
  • Zabezpieczenie
    Abus Pro Amparo 4750X NR
  • Bagażnik
    system montażu akcesoriów MIK
  • Waga orientacyjna
    27,54 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.