NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avow Advanced Pro 2

17 499 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

IDEALNE DOPASOWANIE, ŁATWOŚĆ REGULACJI I AERODYNAMIKA TWORZĄ NIEPOWSTRZYMANĄ TRÓJCĘ W PIERWSZYM WYCZYNOWYM ROWERZE TRIATHLONOWYM NAPRAWDĘ STWORZONYM SPECJALNIE DLA KOBIET.

Główne korzyści

Absolutna aerodynamika

Od aerodynamicznej konstrukcji ramy, poprzez koła, widelec i kierownicę – Avow przekrada się przez powietrze, pozwalając osiągnąć największą prędkość i uzyskać najlepsze wyniki.

Z myślą o długotrwałym wysiłku

Szereg możliwości ustawiania pozycji ciała pozwala oszczędzać energię w istotnych grupach mięśni na kolejne etapy triathlonu.

Moc

Opatentowany suport o powiększonej średnicy i symetryczna konstrukcja tylnych widełek, zwiększają sztywność i pozwalają zmaksymalizować przeniesienie mocy.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M
  • Kolor
    Milky Way
  • Rama
    Kompozyt Advanced, max. szerokość opony 25mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive (1 1/8 x 1 1/2")
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Liv Avow Carbon
  • Chwyty
    Liv Contact Gel
  • Wspornik kierownicy
    Liv Avow aluminiowy
  • Wspornik siodła
    Liv Avow Carbon
  • Siodło
    ISM PS1.0
  • Pedały
    brak
  • Manetki
    Shimano SL-BSR1, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra
  • Hamulce
    Giant SpeedControl SL
  • Dzwignie hamulca
    Giant Trinity
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11-s, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra, 36/52 z pomiarem mocy Giant Power Pro
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    zestaw Giant P-A2
  • Piasty
    zestaw Giant P-A2
  • Szprychy
    zestaw Giant P-A2
  • Opony
    Giant Gavia AC Lite, bezdętkowe, 700x25c (26.5mm), zwijane
  • Dodatki
    "Zintegrowany bidon, zintegrowany pojemnik na odżywki, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja), kabel ładowania Power Pro"
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      154 cm5’1”  to 167 cm5’6”
  • S
      160 cm5’3”  to 173 cm5’8”
  • M
      167 cm5’6”  to 180 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)48018,951020,153020,9
BKąt podsiodłowy (degrees)77,0°77,0°77,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)50019,751520,354021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)803,1953,71254,9
EKąt główki ramy (degrees)72,0°72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6
GTrail (mm) (inch)682,7642,5642,5
HBaza kół (mm) (inch)96137,897438,3100139,4
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)753753753
KStack (mm) (inch)49019,350419,853421
LReach (mm) (inch)38715,239815,741716,4
MPrzekrok (mm) (inch)74029,176730,278831
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,740015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51656,5
QRozmiar kół 700C 700C 700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia AeroSystem Shaping
OverDrive
PowerCore
Tubeless System