{{ productAwardLocalized.Quote }}

ATX

2 199 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Od parków, po ścieżki, drogi utwardzone i gruntowe, ten wszechstronny rower z prostą kierownicą pomaga osiągać nowe cele treningowe i urozmaica codzienne dojazdy.

Główne korzyści

Wszechstronność na każdy teren

Prosta kierownica, jak w rowerach górskich, a także widelec amortyzowany i hamulce tarczowe umożliwiają pewną jazdę po dowolnych trasach.

Lekkość i wytrzymałość

Ramę z widelcem stworzono z wysokiej jakości aluminium ALUXX.

Wygoda i stabilność

Geometria roweru zapewnia rowerzyście pozycję, która równoważy efektywność ze stabilnością na wyboistych drogach, ścieżkach i szlakach.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    26: XXS,XS,S; 27.5: S,M,L,XL
  • Kolor
    Black, Vibrant Blue
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    SR Suntour XCE 28, skok 80mm
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Sport, Aluminiowa, 25.4mm
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, 15°
  • Wspornik siodła
    Giant Sport, 30.9mm
  • Siodło
    Giant custom
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano EF41, 3x7
  • Przerzutka przednia
    Shimano Tourney
  • Przerzutka tylna
    Shimano Tourney
  • Hamulce
    V-brake
  • Dzwignie hamulca
    Shimano EF41
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano MF-TZ500, 14-28
  • Łańcuch
    KMC Z7
  • Mechanizm korbowy
    ProWheel forged, 24/34/42
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant, aluminiowe
  • Piasty
    Aluminiowe, uszczelnione łożyska
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 14g
  • Opony
    Giant Quickcross, 27.5x2.1" / 26x2.1"
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS (26")
      152 cm5’0”  to 157 cm5’2”
  • XS (26")
      157 cm5’2”  to 162 cm5’4”
  • S (26")
      162 cm5’4”  to 170 cm5’7”
  • M (27.5")
      170 cm5’7”  to 175 cm5’9”
  • L (27.5")
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • XL (27.5")
      185 cm6’1”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXS (26")XS (26")S (26")M (27.5")L (27.5")XL (27.5")
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)35013,838515,242016,545517,950519,953521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)55521,956522,257522,659023,26102463024,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71054,11204,71104,31455,71706,7
EKąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)92,53,692,53,692,53,692,53,692,53,692,53,6
HBaza kół (mm) (inch)106541,9107642,4108742,8109143111443,9113644,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42016,542016,542016,543517,143517,143517,1
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)351,4351,4351,4502502502
KStack (mm) (inch)55621,956522,257922,859523,462824,765125,6
LReach (mm) (inch)39015,439815,740315,940816,141816,543117
MPrzekrok (mm) (inch)68827,17102872328,574729,478931,181432
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)62024,466026660266602670027,670027,6
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)502502702,8702,8903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1606,31656,51706,71706,71756,91756,9
QRozmiar kół 26"26"26"27.5"27.5"27.5"

Technologie

Technologia Aluxx