ul. I. Łukasiewicza 14 - Płock 24 364 25 80

Select your location

Wybierz kategorię

Opona Crosscut Metro ERT, bezdętkowa

179 zł
Kontakt

Udostępnij

URBAN ASSURANCE. Przedzieranie się przez asfaltową dżunglę może być bardzo trudne, ale dzięki nowemu modelowi Crosscut Metro ERT na pewno sobie poradzisz. Szybka rzeźba bieżnika gwarantuje trakcję i kontrolę na śliskich, mokrych i suchych miejskich drogach, a technologia EasyRide Tubeless chroni przed przebiciem tak, abyś zawsze dotarł na miejsce.

Charakterystyka

  • Miejska rzeźba bieżnika zapewniająca płynne toczenie się kół
  • Mieszanka, z której wykonany jest bieżnik została dostosowana w 90% do jazdy po mieście i w 10% do wycieczek poza jego granicami
  • Osnowa EasyRide Tubeless TPI 60
  • Lekka, trwała osnowa dla większej elastyczności

Specyfikacja

  • Waga: ok. 670-685g
  • Dostępne rozmiary: 700x32C, 700x35C

Najważniejsze informacje

Whether you ride for light fitness or like to go on weekend adventures, Giant’s EasyRide Tubeless (ERT) lets you enjoy your rides without the fear of punctures and flats. A unique integrated airtight ERT liner and valve create an air chamber that functions like a tube and is compatible with most standard rims. Embrace the benefits of a tubeless tire, more safety, more comfort and more control, with much less hassle!

1 2 3

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru jest orientacyjna.